Jeśli chcesz, aby nauczyciel przyjechał do Ciebie - jest taka możliwość. Warunki umożliwiajace zajęcia dojazdowe to: wolne terminy w grafiku zajęć wykładowcy oraz przedpłata za pierwszą lekcję z dojazdem na wskazane konto. Lekcje z dojazdem dotyczą nauki gry na instrumentach:

• gitara klasyczna / akustyczna / elektryczna
  • ukulele

Uwaga! Lekcje z dojazdem do ucznia nie dotyczą zajęć prowadzonych w GCK w Krzemieniewie. W przypadku lekcji dojazdowych nie obowiazuje bezpłatna lekcja próbna.

W jakim zakresie są prowadzone zajęcia?

Nauka gry na gitarze odbywa się na dwóch poziomach nauczania:

• podstawowy
  • średnio-zaawansowanym

Program zajęć obejmuje:

• zagadnienia indywidualnie dopasowane są do predyspozycji oraz zainteresowań każdego Ucznia,
  • zagadnienia dotyczące konserwacjji gitary
  • podstawy notacji muzycznej, kompozycji oraz aranżacji
  • zagadnienia dotyczące harmonii i improwizacji
  • podstawowe informacje z zakresu teorii muzyki w praktyce
  • repertuar, dobierany stosownie do umiejętności i zainteresowań każdego Ucznia,
  • różne techniki gry na gitarze
  • podstawy gry solowej i akordowej na gitarze
  • przygotowanie do egzaminów na wyższe uczelnie o profilu muzycznym (dla chętnych)
  • zaświadczenie o nauce gry na gitarze.

Kiedy można się zapisać?

Lekcje z dojazdem do ucznia można rozpocząć w dowolnym momencie całego roku kalendarzowego. Godziny zajęć uzgadniane są indywidualnie z każdym Uczniem.
Aby zapisać się na zajęcia prosimy o kontakt i umówienie terminu lekcji z naszym wykładowcą pod nr tel. 502-602-591.
(Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!)

Gdzie i jak często odbywają się zajęcia?

Leszno, Rydzyna, Dąbcze, Kąkolweo, Nowa Wieś, Krzemieniewo, Pawłowice. Lekcje dojadzdowe odbywają się w soboty. W wyjątkowych sytuacjach - w dni tygodnia. Terminy lekcji dojazdowych są uzgadnianie indywidualnie z wykładowcą. Lekcje odbywają się minimum raz w tygodniu, co zapewniaja ciągłość nauki.

Jaka jest forma zajęć?

Lekcje odbywają się w trybie indywidualnym. Trwają 45 minut, 60 minut lub 90 minut do wyboru. Godziny zajęć: do uzgodnienia.

Ile to kosztuje?

Indywidualna lekcja 90 minutowa to koszt 100 zł, 45 minutowa to koszt 60 zł.

Co, gdy Uczeń nie posiada własnego instrumentu?

W sytuacji braku instrumentu muzycznego, bezpłatnie udostępniamy instrumenty muzyczne podczas zajęć. Bezpłatnie udzielamy porad w kwestii wyboru i zakupu instrumentu. Istnieje możliwość zamówienia i kupna gitary dla Ucznia przez szkołę Kamerton po atrakcyjnych cenach.

Czy obowiązuje umowa na podjęcie nauki gry?

Umowa o podjęciu nauki gry zawiązuje się z chwilą dokonania pierwszej wpłaty za zajęcia.
Jest to równoznaczne z akceptacją warunków nauczania w szkole Kamerton.
Warunki te dotyczą wyboru zajęć, ich formy, miejsca, sposobu płatności, publikacji wizerunku, zapisania do newslettera strony Kamerton.
Przedstawione są w formie pisemnej na pierwszym spotkaniu do podpisania.
Przed dokonaniem wpłaty należy zapoznać się z pisemnym formulrzem, który otrzymujecie państwo na pierwszym spotkaniu. Jego uzupełnienie i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków nauczania w Kamerton.

Opłaty za lekcje

Płatności za lekcje dojazdowe dokonuje się z góry za ilość przypadających w danym miesiącu lekcji na wskazane konto lub na bieżąco po każdej lekcji.
W przypadku pierwszej lekcji z dojazdem do ucznia należy dokonać przedpłaty na wskazane konto z podaniem terminu zajęć.
Na państwa życzenie wystawiamy rachunki za zajęcia.

Dane do przelewu:

KAMERTON Katarzyna Maliszewska
ul. Austriacka 6
64-100 Leszno
nr konta bankowego:
38 1140 2017 0000 4202 1283 0156

W tytule przelewu prosimy podać nr opłacanego rachunku lub::
1. Imię i nazwisko ucznia
2. Za co dokonywana jest płatność:  dojazdowe (gitara),

3. Termin lekcji lub ilość opłacanych lekcji
3. Miejsce lekcji

np. Jan Kowalski - dojazdowe (gitara) - 2 marzec 2015 - Dąbcze

Jak się zapisać?

Zadzwoń (tel. 502-602-591) lub napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), aby uzgodnić termin pierwszego spotkania.

Zapraszamy!