Chcesz opanować podstawy gry na gitarze?

Z ogromną przyjemnością informujemy o naborze na kurs gitarowy, który odbędzie się podczas ferii zimowych dla dzieci, a także osób dorosłych! Zajęcia odbywać się będą w 2-3 osobowych grupach w godzinach porannych oraz wieczornych od poniedziałku do soboty włącznie. Sam możesz wybrać termin oraz ilość zajęć, w których chcesz wziąć udział.

Terminy:

  • pon / wt / śr / czw / pt / sob - godziny:
  • 10:00 (grupa I), 11:30 (grupa 2), 13:00 (grupa 3), 18:00 (grupa 4), 19:30 (grupa 5)
  • zajęcia rozpoczynamy 27 stycznia i kończymy 9 lutego.

Koszt:

  • 60 zł za 1,5h zajęć (płatność z góry za ilość spotkań)

Organizatorzy:

Kamerton Katarzyna Maliszewska oraz Lampiaki Serwis Leszno
64-100 Leszno, ul. Austriacka 6, NIP 7792211005
konto mBank o/Leszno nr 38 1140 2017 0000 4202 1283 0156

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
lub telefonicznie (502-602-591 lub 500-203-057).

Serdecznie zapraszamy!

Umowa o naukę

Umowa

Cennik

Cennik

Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnika zajęć w szkole Kamerton

Zgłoszenie

GCK Krzemieniewo
Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie

GCK Krzemieniewo

Zobacz na YT

Zobacz na YT

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię wideo

Zobacz galerię wideo

Kamertonline na fb

Profil Kamertonline na facebook-u i bieżące informacje na temat strony, zwiastuny materiałów edukacyjnych, pytania, prośby i uwagi użytkowników, i wiele innych...

Lampiaki Serwis Leszno

Serwis wzmacniaczy lampowych w Lesznie Wielkopolskim! "Lampiaki" bardzo szybko odnajdują swoich fanów. Nic dziwnego. Fachowość, wiedzę oraz pasję Serwisanta, potwierdzają liczne relacje z bieżących napraw, a także ciekawostki na ich temat, zaś forma ich przedstawienia przypomina bloga, który czyta się "jednym tchem"

Alvera

Szkoła Kamerton Katarzyna Maliszewska jest partnerem biznesowym firmy Alvera, która prowadzi wypożyczalnię gitar klasycznych. Jeśli chcesz spróbować gry na gitarze, a nie masz jeszcze swojego instrumentu, wypożyczalnia gitar Alvera pomoże.

BnB

Festiwal Blues nad Bobrem to znakomita oferta koncertowa, warsztatowa oraz przegląd zespołów bluesowych. Doskonała kadra, rewelacyjna atmosfera i niezapomniane wrażenia. Bardzo polecamy!