Chcesz opanować podstawy gry na gitarze?

Z ogromną przyjemnością informujemy o naborze na kurs gitarowy, który odbędzie się podczas ferii zimowych dla dzieci, a także osób dorosłych! Zajęcia odbywać się będą w 2-3 osobowych grupach w godzinach porannych oraz wieczornych od poniedziałku do soboty włącznie. Sam możesz wybrać termin oraz ilość zajęć, w których chcesz wziąć udział.

Terminy:

• pon / wt / śr / czw / pt / sob - godziny:
  • 10:00 (grupa I), 11:30 (grupa 2), 13:00 (grupa 3), 18:00 (grupa 4), 19:30 (grupa 5)
  • zajęcia rozpoczynamy 27 stycznia i kończymy 9 lutego.

Koszt:

• 60 zł za 1,5h zajęć (płatność z góry za ilość spotkań)

Organizatorzy:

Kamerton Katarzyna Maliszewska oraz Lampiaki Serwis Leszno
64-100 Leszno, ul. Austriacka 6, NIP 7792211005
konto mBank o/Leszno nr 38 1140 2017 0000 4202 1283 0156

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
lub telefonicznie (502-602-591 lub 500-203-057).

Serdecznie zapraszamy!