Chcesz opanować podstawy gry na gitarze?

Z ogromną przyjemnością informujemy o naborze na kurs gitarowy, który odbędzie się podczas ferii zimowych dla dzieci, a także osób dorosłych! Zajęcia odbywać się będą w 2-3 osobowych grupach w godzinach porannych oraz wieczornych od poniedziałku do soboty włącznie. Sam możesz wybrać termin oraz ilość zajęć, w których chcesz wziąć udział.

Terminy:

  • pon / wt / śr / czw / pt / sob - godziny:
  • 10:00 (grupa I), 11:30 (grupa 2), 13:00 (grupa 3), 18:00 (grupa 4), 19:30 (grupa 5)
  • zajęcia rozpoczynamy 27 stycznia i kończymy 9 lutego.

Koszt:

  • 60 zł za 1,5h zajęć (płatność z góry za ilość spotkań)

Organizatorzy:

Kamerton Katarzyna Maliszewska oraz Lampiaki Serwis Leszno
64-100 Leszno, ul. Austriacka 6, NIP 7792211005
konto mBank o/Leszno nr 38 1140 2017 0000 4202 1283 0156

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
lub telefonicznie (502-602-591 lub 500-203-057).

Serdecznie zapraszamy!

Składamy życzenia...

Wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia, smacznej Wigilii w gronie rodzinnym. Zapraszamy do posłuchania kolędy "Gdy Śliczna Panna" w wykonaniu jednego z uczniów naszej klasy gitarowej (więcej na naszym kanale YT).

Życzymy zdrowia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku wszystkim Uczniom oraz ich najbliższym.

28 czerwca 2019 roku... Gostyń... Park Miejski... W tym dniu i w tym miejscu odbył się Pierwszy Gostyński Rekord Gitarowy, który zgromadził 36 gitarzystów. I choć spodziewano się większej frekwencji - to naprawdę nie było źle. Wręcz przeciwnie! Atmosfera była fantastyczna, a i pogoda dopisała - co nie było bez znaczenia. Ciekawy program koncertowy przyciągnął publiczność. Wydarzenie można bez wątpienia uznać za ciekawe, które moim zdaniem przyciągnie za rok dużo więcej osób pasjonujących się gitarą i muzyką gitarową. Co do tego nie mam wątpliwości :) Warto dodać, że głównym Organizatorem Gostyńskiego Rekordu Gitarowego był GOK "Hutnik".

Bardzo ciekawą relację słowną i fotograficzną z Pierwszego Gostyńskiego Rekordu Gitarowego,  można obejrzeć na stronie Radio Elka. Polecamy!

Jak uczniowie klas gitarowych przygotowywali się do tego wydarzenia można obejrzeć parę postów niżej :)

 

Rok szkolny 2018/2019 w klasie gitarowej działającej w GOK "Hutnik", prowadzonej przez panią K. Maliszewską ("szefową" Kamertonu)  zakończył minirecital gitarowy. Był to przemiły akcent piątkowego, czerwcowego popołudnia. Wszyscy gitarzyści otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia (dzięki niezastąpionemu wsparciu pani wicedyrektor GOK "Hutnik") można obejrzeć na profilu fb klasy gitary pani K. Maliszewskiej.

Tymczasem życzymy udanych, bezpiecznych i niezapomnianych wakacji!

Umowa o naukę

Umowa

Cennik

Cennik

Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnika zajęć w szkole Kamerton

Zgłoszenie

GCK Krzemieniewo
Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie

GCK Krzemieniewo

GOK Hutnik
Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

GOK Hutnik

Zobacz na YT

Zobacz na YT

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię wideo

Zobacz galerię wideo

Kamertonline na fb

Profil Kamertonline na facebook-u i bieżące informacje na temat strony, zwiastuny materiałów edukacyjnych, pytania, prośby i uwagi użytkowników, i wiele innych...

Lampiaki Serwis Leszno

Serwis wzmacniaczy lampowych w Lesznie Wielkopolskim! "Lampiaki" bardzo szybko odnajdują swoich fanów. Nic dziwnego. Fachowość, wiedzę oraz pasję Serwisanta, potwierdzają liczne relacje z bieżących napraw, a także ciekawostki na ich temat, zaś forma ich przedstawienia przypomina bloga, który czyta się "jednym tchem"

Alvera

Szkoła Kamerton Katarzyna Maliszewska jest partnerem biznesowym firmy Alvera, która prowadzi wypożyczalnię gitar klasycznych. Jeśli chcesz spróbować gry na gitarze, a nie masz jeszcze swojego instrumentu, wypożyczalnia gitar Alvera pomoże.

BnB

Festiwal Blues nad Bobrem to znakomita oferta koncertowa, warsztatowa oraz przegląd zespołów bluesowych. Doskonała kadra, rewelacyjna atmosfera i niezapomniane wrażenia. Bardzo polecamy!