Miło nam poinformować, że wraz z początkiem września 2020 roku rozpoczynamy współpracę z leszczyńskim sklepem muzycznym PROMO MUSIC.

Osoby zainteresowane nauką gry na gitarze oraz ukulele zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się przy ulicy Łaziebnej 4 w Lesznie 4 września (piątek) w godzinach od 16:30 do 19:30.  Będzie okazja zapoznać się z ofertą szkoły, spróbować gry na wybranym instrumencie, doradzić w kwestii zakupu instrumentu do nauki, czy zapisać się na lekcje.

Na lekcje gitary i ukulele do sklepu muzycznego PROMO MUSIC zapraszamy w każdy piątek po godzinie 16:30. Liczba miejsc ograniczona.