31 stycznia 2013 r. zagraliśmy w klubie muzycznym Harlem w Zielonej Górze. Zaprezentowali się uczniowie z klas gitary, skrzypiec oraz wokalnej. Wszystkim wykonawcom bardzo gratulujemy występów. Dziękujemy klubowi Harlem za pomoc w organizacji koncertu, a także akustykom, panom: Zbyszkowi Adamczakowi oraz Lubomirowi Rotko. Dziękujemy także panu Julianowi Tatarynowiczowi za pomoc w przygotowaniach oraz akompaniament podczas koncertu.
Wybrane zdjęcia z tego wydarzenia znajdziesz na naszym profilu Facebook tutaj

Poświąteczny koncert uczniów naszej szkoły zakończył utwór z repertuaru Czerwonych Gitar Dzień jeden w roku. Piosenkę zaśpiewała oraz zagrała na gitarze Aleksandra Sieroń, uczestniczka zajęć, prowadzonych przez panią Katarzynę Pusowską. Posłuchaj na kanale YouTube