Ten wyjątkowy projekt muzyczny zrodził się wraz z kolejną edycją Gitarowego Mostu Zielona Góra – Wrocław. Lubuscy gitarzyści wykonali około 17 minutową suitę, złożoną z fragmentów znanych riffów i utworów z twórczości Tadeusza Nalepy. A wśród 7 gitarzystów znalazła się również Katarzyna Maliszewska, nasza nauczycielka gry na gitarze. Posłuchajcie sami, jak zagrali Lubuscy Tytani Gitary: Jarosław Adryańczyk, Krystian Gorzelańczyk, Mariusz Bednarski, Wojciech Bagiński, Zenek Chodorowski, Przemek Kińczyk i Katarzyna Maliszewska. Posłuchaj na kanale YouTube