Przez około miesiąc otrzymaliśmy od Uczestników ponad 30 nagrań. Niezwykle zróżnicowane pomysły na zagranie dwóch prostych melodii, tj. "Wlazł kotek na płotek" oraz "Koziołek Matołek" zdecydowanie utrudniły zadanie jurorom. A byli nimi: Wojciech Hoffmann, Aleksander Maliszewski, Maciej Warda, Krzysztof Arski oraz Katarzyna Maliszewska. Każdy z Jurorów wybrał piątkę najciekawszych ich zdaniem wykonań, przyznając punkty (kolejno: 12, 10, 8, 6, 4). W ten sposób udało się wyłonić dziesięciu Uczestników Konkursu, nominowanych do Nagrody Głównej (gitary ufundowanej przez marki La Mancha Guitars oraz Baton Rouge Guitars):

• Mateusz Babiak
  • Bartek Bukowski
  • Aleksandra Ciecierska
  • Wojciech Frąckowiak
  • Patryk Guściora
  • Marcin Kopyciok
  • Marcin Mysiak
  • Patryk Pawełek
  • Wojciech Śliwa
  • Kamil Żurad

Najwięcej punktów zdobył Wojciech Frąckowiak, który tym samym został Zwyciezcą Konkursu "Zagraj i Wygraj"!

Nagrodę główną dostarczymy osobiście! Będzie to jedna z czterech do wyboru gitar ufundowanych przez Sponsora.
Którą gitarę wybrał Wojtek pojnformujemy wkrótce :).

Dodatkowe nagrody i wyróżnienia przyznano następującym Uczestnikom Konkursu:

• Aleksandra Ciecierska
  • Marcin Kopyciok
  • Mateusz Babiak

którzy otrzymają półroczne prenumeraty, ufundorane przez Magazyn Top Guitar.

Dodatkowo przeprowadzona została ankieta, w której Internauci głosowali na swojego faworyta.
Otrzymaliśmy ponad 230 ważnych głosów, które wyłoniły zdobywcę Nagrody Publiczności.

Najbardziej spodobał się "Wlazł kotek na płotek" w wykonaniu Łukasza Stemlera.

Nagrodę dodatkową w głosowaniu Internautów ufundowali Sponsorzy: marki La Mancha Guitars oraz Baton Rouge Guitars.
Jaka to nagroda, znajdziesz na profilu Facebook Sponsora

Wszystkie nagrania konkursowe znajdują się tutaj.

Specjalne podziękowania dla:
Sponsorów, tj: La Mancha Guitars oraz Baton Rouge Guitars
Patronów medialnych, tj: Magazyn Top Guitar oraz Forum-Gitara.pl

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU !!!