Jak co roku, Zielonogórski Ośrodek Kultury w Zielonej Górze organizuje Spotkania Młodych Instrumentalistów, podczas których młodzi wykonawcy mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością.

W Spotkaniach mogą wziąć udział uczniowie niepublicznych szkół muzycznych, a do udziału zachęcają ich muzyczni opiekunowie, którzy jednocześnie zgłaszają ich udział w Spotkaniach. Uczestnicy są podzieleni na trzy grupy:
(A) pobierający naukę do 1 roku,
(B) pobierający naukę nie dłużej niż 4 lata,
(C) pobierający naukę powyżej 4 lat.

XIII już Spotkania Młodych Instrumentalistów miały formę przeglądu i odbyły się 11 czerwca o godzinie 17:00 w sali Hydrozagadka ZOK (ul. Festiwalowa 3).
Wzięło w nich udział 7 naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim nauczycielom i ich uczniom wspaniałych występów. Zachęcamy do udziału w kolejnych Spotkaniach Młodych Instrumentalistów!

Galerię z wydarzenia można obejrzeć na [oficjalnej stronie ZOK].