Jak co roku, Zielonogórski Ośrodek Kultury w Zielonej Górze organizuje Spotkania Młodych Instrumentalistów, podczas których młodzi wykonawcy mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością.

W Spotkaniach mogą wziąć udział uczniowie niepublicznych szkół muzycznych, a do udziału zachęcają ich muzyczni opiekunowie, którzy jednocześnie zgłaszają ich udział w Spotkaniach. Uczestnicy są podzieleni na trzy grupy:
(A) pobierający naukę do 1 roku,
(B) pobierający naukę nie dłużej niż 4 lata,
(C) pobierający naukę powyżej 4 lat.

XIII już Spotkania Młodych Instrumentalistów miały formę przeglądu i odbyły się 11 czerwca o godzinie 17:00 w sali Hydrozagadka ZOK (ul. Festiwalowa 3).
Wzięło w nich udział 7 naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim nauczycielom i ich uczniom wspaniałych występów. Zachęcamy do udziału w kolejnych Spotkaniach Młodych Instrumentalistów!

Galerię z wydarzenia można obejrzeć na [oficjalnej stronie ZOK].

Umowa o naukę

Umowa

Cennik

Cennik

Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnika zajęć w szkole Kamerton

Zgłoszenie

GCK Krzemieniewo
Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie

GCK Krzemieniewo

Zobacz na YT

Zobacz na YT

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię wideo

Zobacz galerię wideo

Kamertonline na fb

Profil Kamertonline na facebook-u i bieżące informacje na temat strony, zwiastuny materiałów edukacyjnych, pytania, prośby i uwagi użytkowników, i wiele innych...

Lampiaki Serwis Leszno

Serwis wzmacniaczy lampowych w Lesznie Wielkopolskim! "Lampiaki" bardzo szybko odnajdują swoich fanów. Nic dziwnego. Fachowość, wiedzę oraz pasję Serwisanta, potwierdzają liczne relacje z bieżących napraw, a także ciekawostki na ich temat, zaś forma ich przedstawienia przypomina bloga, który czyta się "jednym tchem"

Alvera

Szkoła Kamerton Katarzyna Maliszewska jest partnerem biznesowym firmy Alvera, która prowadzi wypożyczalnię gitar klasycznych. Jeśli chcesz spróbować gry na gitarze, a nie masz jeszcze swojego instrumentu, wypożyczalnia gitar Alvera pomoże.

BnB

Festiwal Blues nad Bobrem to znakomita oferta koncertowa, warsztatowa oraz przegląd zespołów bluesowych. Doskonała kadra, rewelacyjna atmosfera i niezapomniane wrażenia. Bardzo polecamy!