11 czerwca 2015 roku odbyły się XIII już Spotkania Młodych Instrumentalistów. Na scenie Hydrozagadki wystąpili Uczniowie pobierający naukę w prywatnych szkołach muzycznych oraz uczący się gry samodzielnie. Mogliśmy usłyszeć m.in. Anię Kasperską z klasy skrzypiec, prowadzonej w naszej szkole przez panią Magdalenę Smyrak. Wystąpiły również: Paulina Giszter, Karolina Tomczyk, a także Honorata Wojciechowska, które pobierają naukę gry na gitarze u pani Katarzyny Maliszewskiej w zaprzyjaźnionym Studium Muzycznym Tonika.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim Młodym Instrumentalistom oraz życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim radości płynącej z muzykowania.

foto: www.zok.com.pl
Umowa o naukę

Umowa

Cennik

Cennik

Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnika zajęć w szkole Kamerton

Zgłoszenie

GCK Krzemieniewo
Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie

GCK Krzemieniewo

Zobacz na YT

Zobacz na YT

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię wideo

Zobacz galerię wideo

Kamertonline na fb

Profil Kamertonline na facebook-u i bieżące informacje na temat strony, zwiastuny materiałów edukacyjnych, pytania, prośby i uwagi użytkowników, i wiele innych...

Lampiaki Serwis Leszno

Serwis wzmacniaczy lampowych w Lesznie Wielkopolskim! "Lampiaki" bardzo szybko odnajdują swoich fanów. Nic dziwnego. Fachowość, wiedzę oraz pasję Serwisanta, potwierdzają liczne relacje z bieżących napraw, a także ciekawostki na ich temat, zaś forma ich przedstawienia przypomina bloga, który czyta się "jednym tchem"

Alvera

Szkoła Kamerton Katarzyna Maliszewska jest partnerem biznesowym firmy Alvera, która prowadzi wypożyczalnię gitar klasycznych. Jeśli chcesz spróbować gry na gitarze, a nie masz jeszcze swojego instrumentu, wypożyczalnia gitar Alvera pomoże.

BnB

Festiwal Blues nad Bobrem to znakomita oferta koncertowa, warsztatowa oraz przegląd zespołów bluesowych. Doskonała kadra, rewelacyjna atmosfera i niezapomniane wrażenia. Bardzo polecamy!