11 czerwca 2015 roku odbyły się XIII już Spotkania Młodych Instrumentalistów. Na scenie Hydrozagadki wystąpili Uczniowie pobierający naukę w prywatnych szkołach muzycznych oraz uczący się gry samodzielnie. Mogliśmy usłyszeć m.in. Anię Kasperską z klasy skrzypiec, prowadzonej w naszej szkole przez panią Magdalenę Smyrak. Wystąpiły również: Paulina Giszter, Karolina Tomczyk, a także Honorata Wojciechowska, które pobierają naukę gry na gitarze u pani Katarzyny Maliszewskiej w zaprzyjaźnionym Studium Muzycznym Tonika.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim Młodym Instrumentalistom oraz życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim radości płynącej z muzykowania.

foto: www.zok.com.pl