Prowadzimy zajęcia w klasach...

... gitary klasycznej, gitary akustycznej, gitary elektrycznej, gitary basowej, ukulele, pianina, keyboardu oraz śpiewu. W sezonie 2019/2020 zapraszamy także na dodatkowe zajęcia combo - a więc naukę grania i współpracy w zespole.

Jako szkoła Kamerton prowadzimy zajęcia we wszystkich wyżej wymienionych klasach instrumentalnych oraz wokalnej. Są to lekcje indywidualne lub w grupie liczacej maksymalnie trzy osoby. Szczegóły dotyczące nauki gry na wybranych instrumentach oraz śpiewu podajemy w rozwijanej zakładce menu [NAUKA]. Terminy lekcji uzgadniamy indywidualnie z każdym zainteresowanym. Lekcje odbywają się w ciągu całego tygodnia, także w uzgodnione z prowadzącym weekendy. Wykładowcami są aktywni nauczyciele i muzycy, którzy chętnie przekazują wiedzę, doświadczenie i pasję swoim uczniom.

Współpracujemy z ośrodkami kulturalnymi:

Jakie są ceny?

Ceny lekcji są zróżnicowane w zależności od czasu i miejsca prowadzonych zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z [OFERTĄ CENOWĄ].

Na lekcje gitary zapraszamy do:

Na lekcje basu zapraszamy do:

  • Dąbcza (lekcje u Nauczyciela)

Klasy innych instrumentów...

... są prowadzone wyłącznie w Lesznie.

Jak zapisać się na lekcje?

Na początek zapoznaj się z warunkami nauki w szkole Kamerton:

  • [UMOWA O NAUKĘ]
  • [NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA]
  • [OFERTA CENOWA]
     
  • Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel.502-602-591) i umów się  na lekcję próbną
  • Napisz do nas e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy e-mailowo oraz telefonicznie w przeciągu 48 godzin.

Lekcja próbna

Na pierwszych zajęciach oceniamy predyspozycje do gry, pomagamy wybrać instrument, doradzamy w zakupie (jeśli jest taka potrzeba), ale przede wszystkim próbujemy coś zagrać lub zaśpiewać... Jeśli pod koniec lekcji próbnej, będziesz zdecydowany kontynuować naukę - otrzymasz [FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY]. Jego wypełnienie i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków nauki w szkole Kamerton.

Zapraszamy!

Umowa o naukę

Umowa

Cennik

Cennik

Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnika zajęć w szkole Kamerton

Zgłoszenie

GCK Krzemieniewo
Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie

GCK Krzemieniewo

GOK Hutnik
Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

GOK Hutnik